Tel / fax: +420 485 152 659Obchod: +420 603 467 158Výroba / konstrukce: +420 721 969 429

Recyklace plastů - linka na drcení plastů v GZ Media

Pro firmu GZ Media, největšího výrobce gramofonových desek na světě, jsme dodali recyklační linku na drcení plastů. Linka slouží na drcení vadných plastových výrobků a technologických odpadů.

Obsluha vhazuje odpad na vstupní pásový dopravník, který jej dopraví do drtiče S1/350 1200. Jde o jednohřídelový drtič. Drtící válec je osazen hranolovými noži. Nože mají čtyři ostří. Po otupení jednoho se nože pootočí.  Odpad je dotlačován hydraulickým dotlakem na drtící válec. Přes síto pak odchází z drtiče. Drtič je odolný proti drobným tvrdým nečistotám (šroub M 6, drobné kamení, plechy, kování,...). Je schopný zpracovat rozměrné bloky materiálu. Vstupní materiál musí být vyseparován a zajištěna ochrana před vniknutím větších nedrtitelných nečistot.

Předdrcený odpad ( velikost cca 50 mm což je vhodný polotovar pro následný mlýn) padá do násypky  lomeného pásového dopravníku. Nad ním je umístěn pásový magnetický separátor, který vyseparuje kovy . Vyhovující drť padá do mlýna G 400/600. Nožový mlýn je  rychloběžný stroj. Drcení provádějí šikmo uložené nože na otáčejícím se rotoru oproti šikmo uloženým nožům statoru. Tím je zajištěn šikmý střih. Drť je tak kvalitní  a s minimálním možným množství prachu. Velikost drtě je dána výstupním sítem s otvory 8 mm.

Drť je odsávána dopravním ventilátorem. Dále pokračuje potrubím přes cyklon, který je umístěn na rámu. Výsledná drť padá do oktabínů.

« Zpět na novinky02.11. 2023,
Recyklace plastů - linka na drcení plastů v GZ MediaRecyklace plastů - linka na drcení plastů v GZ MediaRecyklace plastů - linka na drcení plastů v GZ MediaRecyklace plastů - linka na drcení plastů v GZ MediaRecyklace plastů - linka na drcení plastů v GZ MediaRecyklace plastů - linka na drcení plastů v GZ Media